Obsługa it

Obsługa IT dla lokalnych przedsiębiorców

Świadczymy kompleksową obsługę informatyczną dla firm na rynku lokalnym. Dzięki temu okoliczni przedsiębiorcy mogą skorzystać z naszych profesjonalnych usług informatycznych. Ich zakres jest niezwykle szeroki, ponieważ zajmujemy się m.in. tworzeniem planu sieci informatycznej oraz analizą niezbędnego sprzętu komputerowego. W razie potrzeby jesteśmy go w stanie wyszukać, tak aby zaoszczędzić firmom czasu. 

Tworzenie sieci komputerów, programowanie i instalowanie oprogramowania

Nasi specjaliści realizują zadania na wielu różnych płaszczyznach. Na co dzień zajmuje nas również tworzenie sieci komputerów, ale też instalowanie oprogramowania. W ten sposób stacje robocze przygotowywane są do pracy, a nasze prace dążą do tego, aby niwelować wszelakie usterki i awarie, które mogłyby się pojawić w przyszłości. Pod kątem informatycznym dana firma będzie działała bez zarzutu i z pewnością wzbudzi zaufanie u niejednego kontrahenta.

Dużo miejsca poświęcamy programowaniu, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że obsługa IT nie może się bez niego obejść. Oferujemy pomoc w:

  • tworzenie indywidualnych systemów i programów firmowych,
  • tworzeniu systemów zarządzających funkcjonowaniem przedsiębiorstwa oraz realizowaniem poszczególnych projektów,
  • zmniejszeniu kosztów pracy.

Warto zdecydować się na nasze kompleksowe usługi informatyczne, ponieważ działamy w zgodzie z interesami klientów i zawsze bierzemy pod lupę ich wskazówki.

Outsourcing oraz serwis komputerów Realizujemy profesjonalny outsourcing, który opiera się na kontrolowaniu wszelkich systemów informatycznych, tuż po ich wdrożeniu. Dbamy o to, aby systemy przechodziły modernizacje i optymalizację oprogramowania. W ten sposób będą mogły się rozwijać i unowocześniać, na czym skorzysta każdy lokalny przedsiębiorca, dbający o wzrost renomy własnej działalności. Prowadzimy także serwis komputerowy, a więc w razie potrzeby jesteśmy w stanie naprawić uszkodzony sprzęt, w bardzo krótkim czasie. Posiadamy w tym fachu spore kwalifikacje zawodowe.